Zielona energia w modzie

Wybierz najkorzystniejszy system

Wylewki anhydrytowe

Czym są?

Wylewki anhydrytowe Kielce to obok wylewek cementowych najczęściej stosowany podkład podłogowy. Powstaje z odwodnionego gipsu zwanego anhydrytem. Jeżeli podjąłeś decyzję o instalacji podłogówki musisz zadbać jeszcze o odpowiednią wylewkę anhydrytową Kielce, która zakryje instalację, stworzy stabilne i równe podparcie pod parkiet czy terakotę oraz zapewni odpowiednie przewodnictwo cieplne. Wylewki anhydrytowe Kielce to propozycja właśnie dla Ciebie!

Czy wykonanie wylewki anhydrytowej jest szybsze?

Oczywiście, że tak. Przeważnie jej wykonanie jest trzy razy szybsze, a samopoziomujące właściwości i szybkie wysychanie umożliwiają stworzenie wyjątkowo gładkiej powierzchni  i szybkie przystąpienie do prac wykończeniowych. Często jest tak, że po upływie 48 godzin można już chodzić po wylewce, natomiast po kolejnych 48 godzinach przystąpić do prac wykończeniowych.

Wydajność wylewek anhydrytowych

wylewki-anhydrytowe

Struktura wylewek anhydrytowych Kielce w bardzo szczelny sposób, uszczelnia i otula instalację. W połączeniu z wysoką przewodnością cieplną maksymalizuje wydajność systemu podłogowego. Przy użyciu wylewek anhydrytowych podłoga nagrzewa się szybciej, a koszty ogrzewania stają się przez to niższe, co może być dodatkowym argumentem dla osób, poszukujących ekonomicznych rozwiązań.

Należy wziąć również pod uwagę fakt, że przy wylewkach anhydrytowych nie są potrzebne zbrojenia, ponieważ ta mieszanka posiada pięciokrotnie wyższą wytrzymałość. Wylewka anhydrytowa jest polecana dla kolejnych pięter budynków i poddaszy ponieważ nie obciążą dodatkowo stropów.

Zalety wylewki anhydrytowej

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Zamówienie Online Dla Ciebie