Zielona energia w modzie

Wybierz najkorzystniejszy system

Montaż pomp ciepła

Dbałość o szczegóły

Montaż pomp ciepła Kielce to nie proste zadanie. Nie należy zostawić go w swoich rękach. Niech montażem pomp ciepła Kielce zajmą się specjaliści. Nasza firma zdaje sobie sprawę, że przed podjęciem decyzji o zainwestowaniu w energooszczędne rozwiązania grzewcze, każdy chce najpierw dowiedzieć się więcej o tego rodzaju systemach.

Zapraszamy do zapoznania się zasadami działania. Montaż pomp ciepła Kielce przeznaczonej na potrzeby centralnego ogrzewania i ciepłej wody użytkowej składa się kilka ważnych spraw podzielonych na konkretne zadania i etapy prac. Należy jednak pamiętać, że właściwe wykonanie prac zagwarantuje prawidłową pracę pompy ciepła z najwyższym współczynnikiem efektywności.

Najważniejsze kwestie:

Schładzanie pomieszczenia pompą ciepła

Ze względu na ograniczony i nieregularny czas pracy pompy ciepła, w trybie podgrzewania ciepłej wody użytkowej, zalecane jest chłodzenie pomieszczeń pomocniczych w domu jak spiżarni, pralni czy suszarni. Koszty takiej inwestycji są tylko nieco większe poprzez zakup elementów wentylacyjnych. Koszty eksploatacji nie są zwiększone ponieważ, pompa ciepła pracuje w standardowym trybie.

Najwyższy komfort i bezpieczeństwo

Dostarcza właścicielowi najwyższego poziomu komfortu użytkowania. Jest urządzeniem nie emitującym zanieczyszczeń, wysoce bezobsługowym i wygodnym w codziennym korzystaniu. Jest cicha w pracy i ma maksymalny poziom bezpieczeństwa.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

 

Zamówienie Online Dla Ciebie