Zielona energia w modzie

Wybierz najkorzystniejszy system

Dofinansowania OZE Kielce

Świetny sposób na otrzymanie pomocy

Dofinansowania OZE Kielce są ogólnodostępne i może z nich skorzystać każda osoba prywatna. Jednak programy nie są skierowane jedynie dla osób indywidualnych. Skorzystać z nich mogą również firmy, w skład których wchodzą organizacje pozarządowe i rządowe, samorządy i związki, uczelnie wyższe, spółki, organizacje przemysłowe, przedsiębiorstwa, kontrahenci energetyczni i inne firmy.

Dofinansowania na odnawialne źródła energii w Kielcach dotyczą najczęściej montażu paneli słonecznych - czyli instalacji fotowoltaicznych, a także pomp ciepła.

Jak dostać dofinansowanie OZE?

Firmy zajmujące się produkcją, sprzedażą, dystrybucją i montażem instalacji do odnawialnych źródeł energii w swoich szeregach mają fachowców zajmujących się tematem dofinansowań. Oni z chęcią pomogą i zajmą się całą dokumentacją, a także wytłumaczą wszystkie zawiłości i odpowiedzą na ewentualne pytania.

Jakie można dostać dofinansowanie?

Dofinansowanie OZE Kielce można dostać na kilka różnych sposobów i warto zastanowić się, który z nich będzie najbardziej opłacalny. O jakich różnicach mowa?

dofinansowania oze kielce

Zamówienie Online Dla Ciebie